naše prostory

Využijte naše prostory a vytvořte nezapomenutelné chvíle. Nabízíme vhodná místa pro vaše firemní setkání, společenské akce a svatební slavnosti.

LH Hotel DVOŘÁK

Jižní Čechy – Tábor

Hotel disponuje rozsáhlým zázemím, kdy hlavní (na tři části dělitelný) multifunkční sál s plochou 400 m 2 pojme až 600 účastníků. Konferenční nabídku dotvářejí dva menší sály a dva salonky. Pro firemní a soukromé akce lze využít i restauraci La Cave. V areálu hradu Kotnov se nachází další prostory vhodné pro různé typy akcí.

lh parkhotel

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou

Ať už plánujete konference, svatby, teambuildingy, či soukromé oslavy, plesy nebo vánoční večírky, naše prostory a tým profesionálů jsou zde, aby splnily všechna vaše přání. Moderně vybavené sály, přilehlý park pro zahradní oslavy & grilování a široké spektrum možností pro pořádání akcí od seminářů po workshopy.

Lh vintage design sax

Praha

Obklopen malebnými uličkami pražské Malé Strany, tento designový hotel přenáší své hosty zpět v čase do zlaté éry padesátých až sedmdesátých let minulého století. S elegancí a stylem, který odráží bohatou historii a kulturu té doby, hotel nabízí exkluzivní prostor pro pořádání nezapomenutelných večírků a oslav s kapacitou 40 hostů.

Restaurace la cave

Jižní Čechy – Tábor

Stylový prostor s jedinečnou atmosférou, který se nachází v prostorách bývalých ležáckých sklepů s původními cihlovými a kamennými stěnami. La Cave je ideálním místem pro pořádání oslav, rautů a večírků. Celková kapacita je cca 60 osob restaurační uspořádání, 100 osob raut.

lovecká chata

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou

Vzdušný prostor restaurace s vysokým stropem a dřevěnými trámy, přírodním interiérem tvoří prostředí příjemné k oslavám, firemním večírkům, teambuildingům, gastronomickým akcím i svatbám. Ochutnejte tradiční pokrmy v moderním pojetí, speciální zvěřinová menu či jiné lovecké speciality. V areálu nabízíme také kompletně vybavené grilovací stanoviště.

lh Hotel mědínek

Střední Čechy – Kutná Hora

LH Hotel Mědínek se nachází v historickém středu města a nabízí multifunkční prostory pro pořádání různých typů akcí. Naše prostory jsou vhodné k nejrůznějším účelům, a to od kongresů, konferencí, meetingů, jednání, firemních akcí, společenských oslav, až po rauty či teambuildingy. Hotel disponuje 53 pokoji s celkovou kapacitou 120 lůžek.

Váš event, náš prostor – perfektní kombinace

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat svou výjimečnou událost.

Přejít nahoru