firermní eventy

Cateringové služby pro firemní eventy doplněné o možnost využití našich konferenčních prostor.

kvalitní catering na míru pro jakoukoli firemní akci

Chcete, aby vaše příští firemní akce byla nejen úspěšná, ale také nezapomenutelná? Ať už plánujete motivující konferenci, energický teambuilding, stylový večírek nebo luxusní raut, přinášíme řešení na míru právě pro vás. Naše cateringové služby jsou synonymem flexibility a kvality – doručíme vám gastronomické zážitky přímo na místo konání, bez ohledu na to, kde se vaše událost odehrává.

K dispozici máme i vlastní prostory, které dokážeme přizpůsobit přesně podle vašich představ a potřeb. Od prostorných sálů, které pojmou velké skupiny, až po útulné restaurace a salónky pro menší a osobnější setkání – u nás najdete ideální prostředí pro každou příležitost.

gastronomický zážitek pro každého hosta

A co na talíři? Na to nesmíme zapomenout! Naše jídelníčky jsou plné chutí a barev, abychom potěšili úplně každého. Máme širokou nabídku, která uspokojí milovníky masa, vegetariány i vegany. Takže ať už máte jakékoli stravovací preference, věřte, že u nás si každý přijde na své. Naší specialitou je připravit jídlo, které nejen skvěle chutná, ale také vypadá úžasně na talíři.

Dejte nám vědět, co chystáte, a my se postaráme o zbytek. Od plánování po realizaci, chceme, abyste si mohli užívat svou akci bez starostí, s vědomím, že o jídlo a prostředí se postaráme my. Tak co, jdeme do toho společně?

vyšperkujte svou událost s cateringem od LH Events

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat svůj výjimečný kulinářský zážitek.

Přejít nahoru